י. פרי סוכנות לביטוח ונסיעות

ביטוח ברגע האחרון

רובנו שוכחים לבצע את הפעולה הכה חשובה של רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל ולכן היא תמיד נדחית לרגע האחרון.

אבל, ביטוח נסיעות לחו"ל הוא הדבר הקריטי ביותר בעבור הנסיעה שלכם, אפילו יותר מאריזת המזוודה!

ביטוח ברגע האחרון כיסויים והרחבות שונות

כל ביטוח נסיעות לחו"ל גם הבסיסי ביותר מכסה במידה מסוימת תקריות רפואיות.  מעבר לכך ישנן תוספות שאתם יכולים להוסיף לפוליסת הביטוח שלכם כגון; ביטוח כבודה, ביטוח ספורט אתגרי, ביטוח חפצים יקרי ערך, קיצור וביטול נסיעות וכיוצא באלה. כיסוי הוצאות רפואיות הוא עניין חשוב מכיוון שאתם לא רוצים להיתקע במדינה זרה עם בעיה רפואית קטנה כגדולה בלי היכולת לשלם בעבור הטיפול.

מעבר לכך, כאשר אתם בוחרים את החברה דרכה תרכשו את פוליסת הביטוח, חשוב שתשימו לב למספר דברים. ראשית, האם הבירוקרטיה וההתנהלות מול חברת הביטוח במקרי בעיות רפואיות מגוונות היא פשוטה יחסית, בירוקרטיה מסועפת ומעייפת עלולה להסתיים בכך שפשוט תתייאשו ותשלמו את מחיר הטיפול הרפואי בעצמכם, בכך תייתרו את רכישת הכיסוי הביטוחי.

לכך, חשוב שתבחרו בחברת ביטוח שתעניק לכם את החבילה המלאה, כך אם אתם מתכוונים לבצע ספורט אתגרי במהלך החופשה שלכם למשל, בחרו בחברת ביטוח שתוכל מעבר לכיסוי הרגיל לכסות גם מקרי תאונות של ספורט אתגרי.

וברור שאין כמו המלצות מניסיון אישי, התייעצו עם אנשים שהפעילו בעבר את הכיסוי הביטוחי ושאלו אותם על החוויה שלהם בהתנהלות מול חברת הביטוח, האם הם מרוצים והאם הם קיבלו את המענה שציפוי לו מחברת הביטוח.

50 שנות נסיון בתחום הביטוח

מתן מענה מהיר ומקצועי

חליפה ביטוחית בהתאמה אישית

סיוע מקצועי וצמוד

הרחבת מגן קורונה

י.פרי סוכנות לביטוח בשיתוף עם חברת פספורט קארד כספקית ביטוח

ביטוח פספורט קארד הוא ללא ספק הבחירה המוצלחת ביותר, באמצעות שיתוף הפעולה בין י.פרי ביטוח נסיעות לחו"ל ופספורט קארד ספקית הביטוח תוכלו ליהנות ממגוון רחב של כיסויים נלווים בהתאם למצבכם הרפואי והצורך שלכם בביטוח

כגון; ביטוח לספורט אתגרי, חפצים יקרי ערך, כבודה, רכב (במידה ותחליטו לשכור), הרחבת כיסוי למקרי קורונה ואף תוכלו להינות משירות חינמי המאפשר בילוי בלאונג' המיוחד בשדות התעופה כאשר הטיסה שלכם מתעכבת למעלה משעתיים, שם תוכלו להתפנק בכיסאות נוחים ובופה עם אוכל טרי.

בנוסף, בהסתכלות על הפן החשוב ביותר בכיסוי הביטוחי הלוא הוא הביטוח הרפואי, ספקית הביטוח פספורט קארד מציעים לכם חוויה נוחה, רגועה, נטולת בירוקרטיות והכי חשוב פשוטה! באמצעות כרטיס אשראי שיונפק לכם בסיום רכישת הביטוח (איתו ניתן לבצע חיוב ישיר – ולשלם בעבור טיפול רפואי בחו"ל , פיצוי בגין אובדן המטען, עזרה וסיוע 24/7 ועוד)

בשיחת טלפון אחת תוכלו להסביר על המצב הרפואי שנקלעתם אליו, חברת הביטוח תטעין את כרטיס האשראי שלכם בכסף בו תוכלו להשתמש מול הגורמים הרפואיים,

תהנו מביטוח חו"ל צמוד וחופשה בראש שקט , והחלק הטוב ביותר אין צורך להתמודד עם תביעות החזר מול חברת הביטוח בתום ההליך! (ניתן להשתמש בכרטיס בכל בית חולים ובית מרקחת בעולם המכבדים כרטיסי MasterCard  ו- Visa).

כמו כן, במסגרת הביטוח קיימים מגוון שירותים משלימים בהם תוכלו להיעזר במקרה שנקלעתם לבעיה רפואית בחו"ל.

ראשית, תוכלו לקיים שיחה עם רופא מומחה בכל שעות היממה מכל מקום בעולם, להסביר על התסמינים שאתם חווים ולקבל ייעוץ רפואי מהיר.

אם אין צורך ממשי ללכת למרפאה או לבית חולים, זה יכול להוות פתרון נפלא למקרים בהם אתם לא בטוחים מהו הטיפול הרפואי הדרוש.

אין ספק שבחירה בספקית הביטוח פספורט קארד היא הבחירה האולטימטיבית עבור כל נסיעה, ככה תוכלו להיות בטוחים שאתם נוסעים בראש שקט.

ב- י. פרי סוכנות לביטוח בע"מ, תוכלו ליהנות משירותי הביטוח פספורט קארד בשילוב ליווי אישי של סוכן נסיעות בעל מקצועיות של שנים בתחום הביטוח.

ב-י. פרי מתאימים את תוכנית הביטוח המדויקת עבורך ועבור אופי הנסיעה שלך,

דרך האתר של י.פרי סוכנות לביטוח בע"מ תוכלו לרכוש ביטוח פספורט קארד בהליך מהיר אונליין, גם אם נזכרתם בדקה ה90.

הסוכנות היא נציגה מוכשרת של פספורט קארד ותוכל לתת לכם מענה לכל שאלה שיש לכם בנוגע לסוגי הפוליסות המוצעות בכיסויים השונים. עם י. פרי תוכלו לנסוע בביטחון מלא ללא כל עלות נוספת. למידע נוסף ופרטים לחצו כאן.

י.פרי ביטוח נסיעות

שירותי ביטוח נסיעות נוספים

השארת פרטים ​

השאירו פרטים ונציג יתקשר אליכם

passportcard

השאירו פרטים ונציג מתקשר

בודק...